за нас

Foshan Fumei седење копродукции, Ltd е основана во 2007 година Ние сме специјализирани во развој и производство на аудиториум стол, театар стол, терасовиден училница маса и стол, аеродромот стол и кино стол. На компанијата зафаќа 23.000 квадратни метри, со градина стил работилница и сите видови на напредна опрема.

Нашата компанија има некои професионално, висок квалитет на управување и развој на персоналот. Тие се посвети на подобрување и обезбедување на квалитет на производот, ажурирање на производ стил и дизајн за да се направи нашата компанија да одат понатаму. Тие ќе направат сигурни дека нашите производи ќе бидат испратени на клиентите со висок квалитет, како е можно поскоро.

Имаме некои домашни гранка во Пекинг, Тијанџин, Шангај, Куангџоу, Liaoning, Ha'erbin, Џилин, Шандонг, Женгжу, Суджоу, Fujian, Вухан, итн Нашите производи за извоз во Америка, Австралија, Русија, Блискиот Исток, Африка, Јужна Источна Азија и некои други земји.

Престојуваат фокусира на сегашноста и да гледа напред кон иднината, ние сме полни со самодоверба и да се воспостави долгорочен план за развој на искрено се надевам да соработуваат со пријатели од целиот свет, за да се постигне победа-победа желба за вас и мене . Ние се утврди да соработуваат со нови и стари клиенти да се создаде основа на вековната и брилијантната иднина.

HTB1YVqHbaQoBKNjSZJnq6yw9VXae1HTB1NsbQe4SYBuNjSsphq6zGvVXaf1HTB1oMPnbkomBKNjSZFqq6xtqVXa0


WhatsApp Online Chat !