• banner1-2
  • banner3
  • banner2

i mirëpritur

Ju ndoshta jeni këtu për të gjetur se çfarë është Fumei?

e gjithë puna e garantuar!

Foshan Fumei Seating Co, Ltd, është themeluar në vitin 2007. Ne jemi te specializuar në zhvillimin dhe prodhimin karrige auditor, karrige, tavolinë teatër terraced në klasë dhe karrige, karrige aeroport dhe karrige kinema. Kompania zë 23.000 metra katror me punëtori stil kopsht dhe të gjitha llojet e pajisjeve të avancuar ...

Raed më shumë
  • IMG_6745
  • IMG_6734
  • 办公室 照片
WhatsApp Online Chat !