Rreth nesh

Foshan Fumei Seating Co, Ltd, është themeluar në vitin 2007. Ne jemi te specializuar në zhvillimin dhe prodhimin karrige auditor, karrige, tavolinë teatër terraced në klasë dhe karrige, karrige aeroport dhe karrige kinema. Kompania zë 23.000 metra katror me punëtori stil kopsht dhe të gjitha llojet e pajisjeve të përparuara.

Kompania jonë ka disa profesionale, me cilësi të lartë të menaxhimit dhe zhvillimit të stafit. Ata kushtojnë në përmirësimin dhe sigurimin e cilësinë e produktit, përditësimin stilin e produktit dhe të projektimit për të bërë kompaninë tonë të shkojnë më tej. Ata do të siguruar që të gjitha produktet tona do të dërgohen për të konsumatorit me cilësi të lartë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Ne kemi disa degë në familje në Pekin, Tianjin, Shangai, Guangzhou, Liaoning, Ha'erbin, Jilin, Shandong, Zhengzhou, Suzhou, Fujian, Wuhan etj Prodhimet tona gjithashtu eksport në Amerikë, Australi, Rusia, Lindja e Mesme, Afrika, Jugut Azia Lindore dhe disa vende të tjera.

Qëndruar të përqëndrohet në të tashmen dhe duke kërkuar përpara për të ardhmen, ne jemi plot besim dhe të krijojë një plan të zhvillimit afatgjatë të sinqerisht shpresojmë që të bashkëpunojnë me miqtë në mbarë botën, për të arritur një fitore të fitojë dëshirën për të dy ju dhe mua . Kemi përcaktuar për të bashkëpunuar me klientët e rinj dhe të vjetër për të krijuar themelet shekullore dhe të ardhmen e shkëlqyer.

HTB1YVqHbaQoBKNjSZJnq6yw9VXae1HTB1NsbQe4SYBuNjSsphq6zGvVXaf1HTB1oMPnbkomBKNjSZFqq6xtqVXa0


WhatsApp Online Chat !