Standard Size Great Hall Gray Auditorium Chair FM-269

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen / Guangzhou / Foshan
 • Termat pagesës: L/C, T/T,Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Details shpejta
  Lloji:
  Teatri Furniture
  Përdorim të përgjithshëm:
  Mobilje Commercial
  materiali:
  metal
  Lloji Metal:
  hekur
  palosur:
  po
  Size:
  580 * 720 * 1000mm
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Fumei
  Numri Modeli:
  FM-269
  Materiale:
  pëlhurë
  armrest:
  metal
  Ngjyrë:
  Gray, i përshtatshëm
  garanci:
  5 vite
  Certifikata:
  IS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA
  Seat dhe mbrapa shell:
  metal
  këmbë:
  aliazh alumini
  Foam:
  densitet të lartë shkumë ftohtë formohem
  Përshkrim:
  Leksion Teatri Kryetari
  Shkrimi tabelën:
  360 * 270 * T10mm
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Plastike + eksportit Standard kartoni
  Koha e dërgimit
  Transportohen në 10-15 ditë pas pagesës
  madhësi  lartësia 1.Chair: 1030mm
   2.Center distancë: 580mm
   thellësi 3.Chair (vendi hapur): 720mm
   lartësia 4.Seat: 450mm
   5.Armrest: L410 * W50 * T50mm
   6.Size e shkrimit pad: 360 * 270 * T10mm
  Specifikim  1.Fabric: veshin rezistencë dhe zbehet pëlhurë prova, Color është fakultative.
   2.Seat dhe mbrapa predhë: kompensatë shumë shtresa me mbarimit lacquered, trashësie 15mm.
   3.Folding pad shkrim: ABS plastike, turnable, me kornizë aliazh alumini.
   4.Legs: alumini aliazh kati i ngritur këmbën, Trashësia është 4.0-5.0mm.
   shkumë 5.Seat: ftohtë modeluar PU (poliuretani) shkumë, trashësie është 15 cm, densitet është 50 kg / m3.
   6.Back shkumë: ftohtë modeluar PU (poliuretani) shkumë, trashësie është 14 cm, densitet është 45 kg / m3.
   7.Armrest: Oak dru, 50mm trashësi, ngjyra është fakultative.
   8.Structure: Tip-up vend, kthimi nga pranvera.
  Opsione  mbajtësi 1.Can shtohet kupë
   2.Can të instalohet net libër
   Drita 3.can të instalohet
   4.can të shtohet vend / Numri rresht
   5.can të përdoret e rezistencës zjarrit pëlhurë ose shkumë
  shërbim  1.Warranty: 5 vjet
   Fabrika 2.Professional direkt OEM kusht, Sample mund të sigurohet për vlerësimin.
   3.na kontaktoni me ne, në qoftë se ka ndonjë problem të cilësisë, zgjidhje përshtatshme do të gjendet ASAP.
  Përparësitë
  Standard Size Chair Great Hall Gray Auditorium1.Our produkte kanë 5 vjet garanci nga data e marrin. 2.Our Produktet / Materiale kanë marrë certifikatat ofIS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA. Kapaciteti mujor të prodhimit 3.Our është 30.000 vende për të siguruar në kohën e dorëzimit. Ekipi 4.Our e designers, teknikë dhe personelit të shërbimit të klientit janë të angazhuar për krijimin. 

  projektet   Related Products  

  Procesi i prodhimit   Profili i kompanisë  


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !