Seat FM-270 Foldable Church

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen / Guangzhou / Foshan
 • Termat pagesës: L/C, T/T,Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Lloji:
  Teatri Furniture
  Përdorim të përgjithshëm:
  Mobilje Commercial
  materiali:
  pëlhurë
  palosur:
  po
  Size:
  580 * 730 * 1030 mm
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Fumei
  Numri Modeli:
  FM-270
  funksioni:
  Auditorium, sallë muzikë, salla e konferencave, teatër
  Warranry:
  5 vite
  Certifikata:
  CQC, CQTA, GCC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 14025, etj
  Alumini aliazh kati montuar këmbët:
  Veshje pluhur, 5.0 mm
  Seat dhe shkumë mbrapa:
  Cold formohem shkumë PU, ± 55 kgs / m3
  armrest:
  Aliazh alumini & ngurta
  Back sfungjer:
  14 cm
  Seat sfungjer:
  15 cm
  Back trashësi prej druri shell:
  1.5 cm
  Seat trashësi prej druri shell:
  1.5 cm

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi
  Plastike + eksportit Standard kartoni
  Koha e dërgimit
  20 ditë me urdhër të konfirmuara

  Seat FM-270 Foldable Church

  Product Display

   

  Specifikim produkti

  1. pëlhurë auditorium karrige, 1 vendësh.
  2. Selia druri dhe pad mbrapa.
  3. alumini këmbët dysheme aliazh montuar, trashësi aliazh alumini është 5.0mm, aliazh alumini mbarimit është veshja pluhur.
  Aliazh alumini 4. & armrest druri të ngurta.
  5. Me alumini strukturës aliazh ABS plastike shkrim jastëk me mekanizëm pivoting.
  6. Cold formohem shkumë PU për vendin dhe mbrapa, mbrapa shkumë, selia densitet shkumë: ± 55 kg / m³.
  7. Pas sfungjer: trashësia është 14 cm.
  8. vend sfungjer: trashësia është 15 cm.
  9. Back druri shell: trashësi është 1.5 cm.
  10. vend druri predhë: trashësia është 1.5 cm. 

  model FM-270
  Qendra në qendër të armrest 580mm
  lartësia e përgjithshme e karrige 1030mm
  lartësi vend (duke përfshirë ndenjësen) 450mm
  Largësia nga mbrapa për të parë (vend i hapur) 730mm
  Largësia nga mbrapa për të parë (shkrim tabelën e hapur) 865mm
  Gjerësia e armrest 50mm
  Gjatësia e armrest 410mm
  Trashësia e armrest 50mm
  Madhësia e tabelës shkrimit 360 * 270mm * T10mm

  projektet

   

  Related Products

   

  Procesi i prodhimit

   

  Profili i kompanisë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !