Shkolla vendosur mobilje karrige kolegj dhe tavolina FM-315

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen / Guangzhou / Foshan
 • Termat pagesës: L/C, T/T,Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Details shpejta
  Lloji:
  Shkolla Mobilje
  Përdorim të veçantë:
  Shkolla Sets
  Përdorim të përgjithshëm:
  Mobilje Commercial
  materiali:
  metal
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Fumei
  Numri Modeli:
  FM-315
  Ngjyrë:
  si model
  Size:
  529 * 350 * 840mm
  Materiali i kornizës:
  Aluminum Alloy
  Material nga këmbët:
  Aluminum Alloy
  Materiali i pasme:
  çelik
  Materiali i desktop:
  bordi Melamine
  material Seat:
  kompensatë
  trashësia vend:
  15mm
  Certifikata:
  IS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA
  garanci:
  5 vite
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Plastike + eksportit Standard kartoni
  Koha e dërgimit
  Dërguar në 25 ditë pas pagesës

  MS_019 艳

  Seat Front Row 1. Qëndrim këmbë: kati i montuar, aliazh alumini 3mm me pluhur mbuluar;
  2. panel përparmë: frame çeliku me çelikut të shpuar futur;
  3. Tabela: Tabela fleksibël, 15mm MDF me sipërfaqe zjarri provë,
  duke mbështetur një pjesë është alumium aliazh.
  4. Me neto librit çeliku.
  Seat Middle Row 1. Qëndrim këmbë: kati i montuar, aliazh alumini 3mm me pluhur mbuluar;
  2. Backrest: frame çeliku me çelikut të shpuar futur;
  3.Table: Tabela fleksibël, 15mm MDF me zjarr sipërfaqe provë,
  duke mbështetur një pjesë është alumium aliazh.
  4. Me librin e çelikut neto;
  5. Seat: 15mm formohem kompensatë me zjarr sipërfaqe provë;
  tip up vend, kthehen nga graviteti.
  Seat Row fundit 1. Qëndrim këmbë: kati i montuar, aliazh alumini 3mm me pluhur mbuluar;
  2. Backrest: frame çeliku me çelikut të shpuar futur;
  3. Seat: 15mm formohem kompensatë me zjarr sipërfaqe provë;
  tip up vend, kthehen nga graviteti.

   

  Opsione

  1.Can të instalohet net libër

  Drita 2.Can të instalohet

  3.can të shtohet vend / Numri rresht

   

  shërbimit:

  1.Warranty: 5 vjet

  Fabrika 2.Professional direkt OEM dhënë, mostër mund të sigurohet për vlerësimin.

  3.na kontaktoni me ne, në qoftë se ka ndonjë problem të cilësisë, zgjidhje e përshtatshme do të gjendet ASAP.

  Përparësitë

  Mobilje shkollore vendosur karrige dhe tavolina kolegj

  1.Our produkte kanë 5 vjet garanci nga data e marrin.

  2.Our Produktet / Materiale kanë marrë certifikatat ofIS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA.

  Kapaciteti mujor të prodhimit 3.Our është 30.000 vende për të siguruar në kohën e dorëzimit.

  Ekipi 4.Our e designers, teknikë dhe personelit të shërbimit të klientit janë të angazhuar për krijimin.

   

  projektet

   

  Related Products

   

  Procesi i prodhimit

   

  Profili i kompanisë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !