furnizimit fabrikë tavolina universitare alumini metalike dhe karrige FM-316

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen / Guangzhou / Foshan
 • Termat pagesës: L/C, T/T,Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Details shpejta
  Lloji:
  Shkolla Mobilje, Mobilje Shkolla
  Përdorim të veçantë:
  Shkolla Sets
  Përdorim të përgjithshëm:
  Mobilje Commercial
  materiali:
  metal
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Fumei
  Numri Modeli:
  FM-B-316
  Furnizuesi nga Zona:
  Azi
  Furnizuesit nga Vendi / Rajoni:
  Kina (kontinent)
  Certifikimi Mgnt:
  IS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA
  Karrige mbështetëse druri:
  MDF
  dru Seat:
  Fije-dru
  instalimi:
  Floor montuar
  Këshillë up vendin:
  kthehen nga graviteti
  Ngjyra druri:
  ahu, ngjyra janë opsionale
  garanci:
  5 vite
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Plastike + eksportit Standard kartoni
  Koha e dërgimit
  20 ditë / 40HQ pas depozitimit të marra

   

  Numri i modelit FM-B-316
  madhësi Front Row1. Qëndroni këmbën: kati i montuar, 3mm aliazh alumini të trasha me pluhur mbuluar;
  2. Paneli Front: kornizë çeliku me 10mm bordin formohem futur, bordi formohem është me të mbushur shkumë dhe pëlhurë upholsteried;
  3. Tabela: fleksibël, 15mm MDF me zjarr sipërfaqe provë,
  duke mbështetur një pjesë është alumium aliazh.
  4. Me librin e çelikut neto;
  Middle Row1. Qëndroni këmbën: kati i montuar, 3mm aliazh alumini të trasha me pluhur mbuluar;
  2. Backrest: frame çeliku me 10mm bordi e derdhur futur, bordi modeluar eshte me i mbushur shkumë dhe pëlhurë upholsteried;
  3. Tabela: fleksibël, 15mm MDF me zjarr sipërfaqe provë, duke mbështetur një pjesë është alumium aliazh.
  4. With steel book net;

  5. vend: 15mm kompensatë trashë me mbushur shkumë dhe pëlhurë upholsteried;
  6. Tip up vend, kthimi nga graviteti;

  Row1 fundit. Qëndroni këmbën: kati i montuar, 3mm aliazh alumini të trasha me pluhur mbuluar;
  2. Backrest: steel frame with 10mm molded board inserted, molded board is with foam padded and fabric upholsteried;

  3. vend: 15mm kompensatë trashë me mbushur shkumë dhe pëlhurë upholsteried;
  4. Tip up vend, kthimi nga graviteti;

  pagesë L / C, T / T; Nëse T / T, 30% e vlerës totale të paguar para prodhimin,
  bilanci paguar para ngarkimit enë
  paketë Plastike + eksportit Standard kartoni
  shërbim 1.Warranty:5 years.2.Professional factory directly OEM provided,sample can be provided for evaluating.

  3.na kontaktoni me ne, në qoftë se ka ndonjë problem të cilësisë, zgjidhje e përshtatshme do të gjendet ASAP.

  pamje të përgjithshme të produktit

  furnizimit fabrikë tavolina universitare alumini metalike dhe karrige

  1.Our produkte kanë 5 vjet garanci nga data e marrin.

  2.Our Produktet / Materiale kanë marrë certifikatat ofIS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA.

  Kapaciteti mujor të prodhimit 3.Our është 30.000 vende për të siguruar në kohën e dorëzimit.

  Ekipi 4.Our e designers, teknikë dhe personelit të shërbimit të klientit janë të angazhuar për krijimin.

   

  projektet

   

  Related Products

   

  Procesi i prodhimit

   

  Profili i kompanisë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !