• banner1-2
  • banner3
  • banner2

добредојден

Сигурно сте тука за да дознаете она што е Fumei?

гарантира сите работа!

Foshan Fumei седење копродукции, Ltd е основана во 2007 година Ние сме специјализирани во развој и производство на аудиториум стол, театар стол, терасовиден училница маса и стол, аеродромот стол и кино стол. На компанијата зафаќа 23.000 квадратни метри, со градина стил работилница и сите видови на напредни опрема ...

РАИР повеќе
  • IMG_6745
  • IMG_6734
  • 办公室 照片
WhatsApp Online Chat !