Gjelbër të qëndrueshme pëlhurë kolltuk auditorium vend FM-259

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen / Guangzhou / Foshan
 • Termat pagesës: L/C, T/T,Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Details shpejta
  Lloji:
  Teatri Furniture
  Përdorim të përgjithshëm:
  Mobilje Commercial
  materiali:
  metal
  Lloji Metal:
  hekur
  palosur:
  po
  Size:
  580 * 720 * 1000mm
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  Fumei
  Numri Modeli:
  FM-259
  Materiale:
  pëlhurë
  armrest:
  aliazh alumini
  Ngjyrë:
  fakultativ
  garanci:
  5 vite
  Aplikacion:
  IS09001, IS014001, IS014025, CQC, SGS, CQC, CQTA
  Seat dhe mbrapa shell:
  plastik
  material të armëve:
  Dru lisi
  Foam:
  densitet të lartë shkumë ftohtë formohem
  Këmbët trajtim:
  Black Powder veshura
  Shkrimi tabelën:
  MDF, optional
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Plastike + eksportit Standard kartoni
  Koha e dërgimit
  Transportohen në 10-15 ditë pas pagesës

  projektet

   

  Related Products

   

  Procesi i prodhimit

   

  Profili i kompanisë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !