Lajme

 • New Auditorium Seating Installation FM-275
  Post time: Mar-13-2019

  Congratulations to our client, once he finished the Auditorium Seating Installation and sent us the pictures. Good job!  Auditorium Seating FM-275, with writing pad and optional cup holder, has a nice performance at many kinds of venues such as auditorium, theater hall, lecture hall, report all, ...Lexo më shumë »

 • Exhibition information (CIFF2019)
  Post time: Feb-25-2019

  FUMEI SEATING will attend The 43rd China International Furniture Fair(Guangzhou)   (CIFF 2019)   Phase 2: 28-31 March 2019. Booth: Hall 2.2 D15  By then FUMEI SEATING will show the latest designs of auditorium seating and education seating. Look forward to see you then! Lexo më shumë »

 • New Education Seating Project, The University Of Hong Kong.
  Post time: Feb-23-2019

  Founded in 1911, The University of Hong Kong is committed to the highest international standards of excellence in teaching and research, and has been at the international forefront of academic scholarship for many years. The University has a comprehensive range of study programmes and research di...Lexo më shumë »

 • trajnimit Outdoor
  Ora Post: Maj-22-2018

  Familja Fumei shkoni në Ligatinave Parkun Nanhai për trajnim në natyrë në dy na days.Let Jeta Përvoja përveç punën e zyrës, dhe të rritur kohezionin. Lexo më shumë »

 • Urime Fumei shtrojë një sukses të madh në CIFF
  Ora Post: Maj-22-2018

  Fumei tapiceri marrë pjesë CIFF 41 në Guangzhou nga 28-31 March.The kabinë ndodhet në 5.1A11.Lots e dizajnit të ri të tërhequr të konsumatorëve në të gjithë country.Thanks në përpjekjet e kolegëve tanë, e drejtë për të marrë një sukses të madh dhe të ketë një të lumtur mbledhur me klientët tanë pas it.Next vit CIFF, duke kërkuar ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !